Vorbim sau comunicăm?
Când nu ai nimic de zis, nu încerca să demonstrezi acest lucru vorbind :)
Dincolo de cuvinte
- De ce comunic?
- Cu cine comunic?
- Comunic eficient?
- Forme de comunicare
- Moduri de transmitere a mesajelor
- Emoții universale

Când nu ai nimic de zis, nu încerca să demonstrezi acest lucru vorbind :)
Când nu ai nimic de zis, nu încerca să demonstrezi acest lucru vorbind :)
Cursul se desfășoară la sală, la sediul nostru din București.
Prețul este disponibil la cerere — contactează-ne.
Te poți înscrie completând formularul nostru sau accesând pagina /contact/.